Rusza runda wiosenna ! Zapowiedź meczów.

12 kolejka:

Data Gospodarze Wynik Goście
Spółdzielca Grabno
Jadowniczanka II Jadowniki
Grom Sufczyn
Victoria Bielcza
Jastrząb Łoniowa
Pogoń Biadoliny Radłowskie
Orlik Szczurowa
Pagen II Gnojnik
Orzeł II Dębno
Orzeł Lewniowa

Już w ten weekend rusza długo wyczekiwana przez kibiców runda wiosenna B klasy. Kilka spotkań zostanie rozegranych w sobotę, część w niedziele!

Niżej krótka zapowiedz spotkań:

Pierwsze spotkanie w tej rundzie zostanie rozegrane w Grabnie, gdzie tamtejszy Spóldzielca zagra z rezerwami Jadowniczanki Jadowniki, czeka nas mecz na szczycie. Zespół z Grabna plasuje się na 4 miejscu w tabeli, ich rywal miejsce wyżej. Poprzednie starcie tych drużyn zakończyło się wysokim zwycięstwem Jadowniczanki II Jadowniki.

Początek spotkania o godzinie 16:00.

Kolejnym sobotnim spotkaniem jest starcie Groma Sufczyn z Victorią Bielcza, zawodnicy Groma w ubiegłej rundzie zgromadzili 17 punktów, składa się na to 5 zwycięstw 2 remisy i 2 porażki, warto wspomnieć że Grom ma 2 zaległe spotkania, Victoria Bielcza jest obecnie liderem i ma 2 punkty przewagi nad wcześniej wspomnianą Jadowniczanką II Jadowniki. Piłkarze z Bielczy zgromadzili 23 punkty, składa się na to 7 zwycięstw, 2 remisy i tylko jedna porażka.

Początek spotkania o godzinie 16:00

Pierwsze niedzielne spotkanie otworzy mecz Jastrząbia Łoniowa z Pogonią Biadoliny Radłowskie. Nasz zespół rundy jesiennej nie może zaliczyć do udanych, niestety nie udało się im jeszcze wygrać, zawodnicy z Łoniowej zgromadzili zaledwie 3 punkty i zamykają ligową tabele. Pogoń natomiast zajmuje 6 miejsce z 14 punktami.

Początek spotkania o godzinie 11:00

Nieco później na murawę w Szczurowej wybiegną zawodnicy Orlika, rywalem będzie zespół z Gnojnika. Orlik Szczurowa po nieco słabym starcie sezonu zdołał uzbierać 8 punktów i zajmuje 9 miejsce w tabeli. Pagen II Gnojnik zajmuje 7 miejsce z 12 punktami. Ostatnie starcie tych zespołów zakończyło się wygraną Pagena II 3-2.

Początek spotkania o godzinie 14:00

12 kolejkę B klasy zamknie spotkanie Orła II Dębno, który zmierzy się na swoim stadionie z Orłem Lewniowa. Orzeł II Dębno zajmuje 8 miejsce zdobywając 12 punktów, składa się na to 4 zwycięstwa i 5 porażek. Zwodnicy z Lewniowej zajmują 3 miejsce z 18 punktami, zawodnicy Orła w poprzedniej rundzie 5 razy odnosili zwycięstwo 3 razy remisowali i 2 razy schodzili z boiska pokonani.

Początek spotkania o godzinie 14:00