Pierwsze zwycięstwo w sezonie!

Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie odniósł Jastrząb Łoniowa, rywalem naszych był zespół Błękitni Przyborów.

Mecz lepiej rozpoczęli gospodarze po około 15 minutach to Jastrząb zaczął przejmować inicjatywę. Pierwsza bramka padła po dużym zamieszaniu w bramce gospodarzy którzy wbili sobie samobója. Od tego momentu Jastrząb praktycznie nie cofał się na swoją połowę, druga bramka padła ze stałego fragmentu gry, piłka dograna ma krótki słupek do Dawida Rylewicza który dołożył nogę i było już 0-2. Mecz zaczął się układać i to wciąż nasz zespół był zdecydowanie lepszy, 3 bramka padła z rzutu karnego, jeden z naszych napastników ewidentnie sfaulowany, karnego wykorzystał niezawodny Kamil Nowak. Po 45 minutach zawodnicy  Jastrzębia Łoniowa w dobrych humorach schodzili do szatni.

Druga połowa zaczęła się nerwowo dla naszych co skutkowało podyktowanym rzutem karnym dla Błękitnych, pomocnik Przyborowia stanął "oko w oko" z Krystianem Maturą, jednak w tym pojedynku to nasz bramkarz zachował się dobrze broniąc 11. Z biegiem czasu to znów Jastrząb zaczął przejmować inicjatywę, 4 bramkę a zarazem  debiutancką bramkę zdobył nasz napastnik Piotr Niemiec, znów po dużym zamieszaniu na 5 metrze. Piąta bramka wpadła po dośrodkowaniu w pole karne, strzelcem Albert Mikosz który udowodnił że potrafi grać głową (jak widać nie tylko na treningach :D )

Złą wiadomością jest kontuzja lewego obrońcy Mateusza Gagatka którego w około 60 minucie musiał zastąpić Piotr Cichostępski. Po meczu okazało się że nie jest to jednak groźna kontuzja i Mateusza najprawdopodobniej wystąpi w najbliższym meczu z Jadownicznką II